Evden Eve Nakliyat Ev taşıma hizmetimiz anahtar teslimi sistemdedir. Bizimle çalıştıktan sonra herhangi ekstra bir ustalığa ihtiyaç duymayacaksınız. Biz evin en iyi koşullarda taşınabilmesi için gerekli olan bütün donanım ve personele sahibiz.

1971 yılından beri evden eve nakliyat hizmeti sunan Türkiye’nin İstanbul merkezli en köklü nakliyat firmasıyız.

Kısaca standart ev taşıma hizmetimiz ve ekiplerimiz:

Marangoz: Evinizde bulunan bütün mobilyaların sökülmesi, numaralandırılması, ambalajlanması, taşınması ve yeni evde tekrar kurulumunun yapılarak çalışır vaziyette teslim edilmesi; sertifikalı marangozlar tarafından yapılmaktadır.

Beyaz eşya ve avizeler: Elektrikçi ve tesisatçı tarafından bütün beyaz eşyalarınız ve avizleriniz eski evinizden alınıp, paketlenip ve ambalajlanarak yeni evinizde bağlantıları yapılıp çalışır vaziyette teslime edilir.

Küçük eşya ve kırılacak eşyalar: Ambalaj kağıtları ve hava balonlu pat patlar ile hijyenik koşullarda sarılarak üstlerine not alınan karton kutulara yerleştirilir.

Elbiseler kırışmadan mini dolaplarla taşınır.

Taşınma esnasında eşyalarınızın tamamı ağırlık ve hassasiyetlerine göre farklı malzemelerle paketlenip taşınmaktadır. Kullandığımız malzemelerin  tamamı hijyen koşullarına uygun olup aynı zamanda darbelere karşı son derece dayanıklıdırlar.

Çalışanlarımızın tamamı sabit kadrolardan oluşmaktadır. Her taşımadan sorumlu olan bir Ekip şefimiz taşınma süreci boyunca işinizin gidişatının en iyi şekilde sonuçlanmasını takip etmektedir.

Ücretsiz Eksper hizmetimiz ile eşyalarınızın en iyi şekilde taşınabilmesi için hazırlık yapıyor ve fiyat konusunda yardımcı oluyoruz.